22 Ocak 2013 Salı

Assassin's Creed: Brotherhood
Assassin’s Creed: Brotherhood serisi ile muhteşem biçimde geri dönüş yaptı. Bu dönüşü ilgi ile izlerken oyuna yeni karakterlerin geldiğinide duyuralım.  Buna rağmen baş rolü kapan oyuncu yine Ezio oluyor. Assassin’s Creed: Brotherhood eşsiz bir oyun yapan ise kategorisinde tek multiplayer seçeneği sunan bir oyun olmasından ileri gelmektedir.
Oyun boyunca ana görevler ile haritamızın tamamını açabilmek için kuleleri aramamız gerekiyor. Daha fazla aksiyon arayanlar için ise sayısız denilecek kadar yan görevde senin yolunu gözlüyor. Oyundaki sesler oldukça kaliteli olarak yapılmış. Aksiyon içerisinde dövüşürken bile anlamsız bazı dillerde konuşan sesler duyabilirsiniz. Ağırlık olarak İtalyancaya verilmiş olsa da ne olduğu belirsiz dillerde azımsanmayacak kadar kuvvetli olduğu gözleniyor. Brotherhood serinin en iyi oyunu diyebiliriz. Tabi şimdiye kadar çıkan oyunları arasında bir öngörüdür. Oyun kusursuzluğunu kıl payı kaybetmiş. Bizde bu izlenimi yaratan etken ise klasikleşmiş dövüş sahneleri oluyor. Bu oyun hakkında yazılacak çok şeyin olduğu aşikar. En iyisi oyunu oynayıp keyfini çıkarın bir çok yeni kimyasal reaksiyon ile içinizde değişik duygular heyecanlar bulabilirsiniz.
Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista , Windows 7
İşlemci: Intel Core 2 Duo 1.8 GHZ or AMD Athlon X2 64 2.4GHZ
RAM: 1.5 GB Windows XP / 2 GB Windows Vista – Windows 7
Ekran Kartı: Shader Model 3.0 veya üzeri destekli DirectX 9.0 uyumlu 256 MB
Ses Kartı: DirectX 9.0 uyumlu ses kartı DirectX Version: DirectX 9.0
Hard Disk: 8 GB
indirAssassin’s Creed: Brotherhood İndir (Full) torrent,Assassin’s Creed: Brotherhood İndir (Full) gezginler,Assassin’s Creed: Brotherhood İndir (Full) full tek link,Assassin’s Creed: Brotherhood İndir (Full) bedava crack0 yorum:

Yorum Gönder

 

Gezginler Oyun Indir,Oyun Hileleri Copyright © 2011 - |- Template created by O Pregador - |- Powered by Blogger Templates