20 Ocak 2013 Pazar

GTA Vice City Kurtlar Vadisi İndir
GTA Vice City serinin en çok oynanan oyunları arasında başta gelmektedir. GTA Vice City oyunu eskimiş olsa bile hala yüzlerce kişi tarafından zevkle oynanıyor. Oyunu daha zevkli bir hale getirmek için GTA Vice City Kurtlar Vadisi Yamasını denemenizi öneriyoruz.
Televizyon kanallarında oynayan ve büyük ilgi gören Kurtlar Vadisi şimdi de Gta Vice City oyununda. Bu modu yükledikten sonra oyuna yeni arabalar, silahlar, karakterler, binalar gibi bir çok değişiklik geliyor. Ayrıca hikaye bakımından dizideki içeriğe benzer olarak yansıtılmış. Türkçe dil paketi beraberinde gelerek görevlere daha kolay adapte olmanızı sağlayacaktır. Özellikle arabalara eklenen yeni hızlandırma tuşu ile arabanızı maksimum hıza çıkartır ve uçmaya başlayabilirsiniz. Oyunu oynayabilmek için daha önceden bilgisayarınızda GTA Vice City kurulu olmalıdır.
indir


GTA Vice City Kurtlar Vadisi İndir torrent,GTA Vice City Kurtlar Vadisi İndir gezginler,GTA Vice City Kurtlar Vadisi İndir full tek link,GTA Vice City Kurtlar Vadisi İndir bedava crack0 yorum:

Yorum Gönder

 

Gezginler Oyun Indir,Oyun Hileleri Copyright © 2011 - |- Template created by O Pregador - |- Powered by Blogger Templates