29 Ocak 2013 Salı

Tepmle Run 2 Full İndir
Temple run 2 ile karşınızdayım.1. oyununu oynayıp sevdiyseniz devam niteliğinde gelen mobil 2 oyununu da seveceksiniz.Temple run havasını kaybetmeden oyunu devam ettiren yapımcılar bir çok yenilik de eklemiş.Öncelikle oyundaki grafik kalitesi kendini belli ediyor heleki hd telefonunuz varsa yağ gibi görüntü oluşuyor diyebiliriz.Karakter çizimleri de oldukça iyi görünüyor,yaptığımız hareketlerle uyumlu bir çizgi izliyor karakterimiz oyun tepkileri hızlıca geciktirmeksizin veriyor bu telefonlara bağlı olarak da değişebilir tabi.
Oynanabilirlik yine üst düzey 1. Oyundaki gibi aynı rahat ve hızlı bir yapıya sahip,Melek yerine bu oyunda ölümden dönmemizi veya yeni şeyleri açmamızı sağlayacak yeşil mücevher konulmuş.Bu yeşil mücevheri bölüm bitirdikçe veya parayla satın alarak sahip olabiliyorsunuz.Oyun dinamikleri birinci oyuna göre değiştirilmiş diyeceğim o ki sadece koşmuyoruz zaman geliyor halatlardan karşıya geçiyor zaman geliyor yer altında maden arabasıyla ilerliyoruz .Büyük düşmanlarımız 3 maymun tek bir büyük goril’de birleşmiş peşimizden koşuyor.Oyun göstergeleri de güzel olmuş arada iyi iş demesi makinanızı sağa sola çeviriniz demesi karakterimizin güzel bir şekilde koşması,atlaması ve kayması gibi güzel hareketler bizleri bekliyor.
Ses konusunda ise iyi diyebiliriz atladığında ıkınması,paraları aldıkça çıkan ses ve menü sesleri yeterli böyle bir oyun için.Kısaca yine güzel bir oyun bizleri bekliyor,küçük bir hata yapsanız bile goril tarafından yakalanacağınızı unutmayın ve dört karakterden size uygun olanı seçip en iyi olmaya zamanınızı güzel geçirmeye bakın.İyi eğlenceler dilerim hep mutlu ol insanoğlu
İşletim Sistemi: (Android 2.3 ve üstü)
Ram: 1 Gb yağ gibi akar
Çalışan Örnek Telefonlar: Galaxy s2,Galaxy s3,Lg 4x HD,Sony Xpreia S,Huawei Ascend P1,Sony Xperia SerisiGoogle play’den ücretsiz indirebilirsiniz.


0 yorum:

Yorum Gönder

 

Gezginler Oyun Indir,Oyun Hileleri Copyright © 2011 - |- Template created by O Pregador - |- Powered by Blogger Templates