30 Ocak 2013 Çarşamba

Zombie Driver
Dünya üzerindeki hayat artık son günlerini yaşamaktadır. Bulabildiğiniz bir arabayı alarak yolun üzerinde dolaşan ve düşünceden yoksun iç güdüleri ile hareket eden zombileri ezmeniz gerekiyor. Oynanış açısından yeryüzüne biraz yukarıdan bakıyor ve kullandığınız arabanın kontrolünü de bu şekilde gerçekleştiriyorsunuz.
Oyunda yolları kan gölüne çevirerek zombileri öldürmeniz gerekiyor. Bu şekilde artık sayıları oldukça azalmış olan insan ırkına yardım etmeye çalışıyorsunuz. Yeteri kadar zombiyi öldürüp sağlıklı insanlara bir çok şekilde yardım edebilir hatta zombi soyunu kurutup yeni nesil insan ırkının gelişmesinde yardımcı olabilirsiniz. Oyunda iken kendinizi The Walking Dead dizisinin içerisinde bulmanız oyunu dahada zevkli hale getiriyor.
Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Microsoft Windows 7/Vista/XP (Sadece biri)
İşlemci: 1.6 GHz Intel Pentium işlemci veya eşdeğer AMD Athlon işlemci
Bellek: 1 GB kullanılabilir sistem belleği
HDD: 800 MB boş disk alanı
Ekran Kartı: Pixel shader 3.0 destekleyen DirectX 9.0c uyumlu 128 MB ekran kartı
DirectX: DirectX 9.0c
Ses Kartı: DirectX 9.0c uyumlu ses kartı
indirZombie Driver İndir (Full/PC) torrent,Zombie Driver İndir (Full/PC) gezginler,Zombie Driver İndir (Full/PC) full tek link,Zombie Driver İndir (Full/PC) bedava crack0 yorum:

Yorum Gönder

 

Gezginler Oyun Indir,Oyun Hileleri Copyright © 2011 - |- Template created by O Pregador - |- Powered by Blogger Templates