22 Ocak 2013 Salı

Nero İndir
Nero en çok kullanılan gelişmiş bir cd yakma programıdır. Nero sadece dvd yakma programı olarak kalmayıp gelişmiş olarak medya yönetimini de gerçekleştirir. Nero da bir cd yakmak çok kolaydır sürükle bırak yöntemiyle medyanız anında yakılır ve kullanıma uygun hale gelir. Ayrıca yakılacak araca göre medyayı uygun hale getirerek uyum problemini minimuma indirir.
Fotoğraf albümlerini de zevkinize göre tasarlayarak isterseniz cd ye yazarak albümü medya ortamlarında görüntüleyebilirsiniz. Movie Maker projelerinizi de görüntülemeyi unutmayın. İçerisindeki video editörü ile istediğiniz videonun üzerinde çeşitli değişiklikler yapabilirsiniz. Örneğin bol çeşitli efektler ile ren katabilir isterseniz istediğiniz gibi kesip biçebilirsiniz. Disk yazma konusunda en iyisi olan Nero ile uzun zaman boyunca bozulmayan ve istikrarlı çalışan veri diskleri oluşturabilirsiniz.
indir


Nero İndir Cd/Dvd/Blue Ray Yazma Programı torrent,Nero İndir Cd/Dvd/Blue Ray Yazma Programı gezginler,Nero İndir Cd/Dvd/Blue Ray Yazma Programı full tek link,Nero İndir Cd/Dvd/Blue Ray Yazma Programı bedava crack0 yorum:

Yorum Gönder

 

Gezginler Oyun Indir,Oyun Hileleri Copyright © 2011 - |- Template created by O Pregador - |- Powered by Blogger Templates