16 Ocak 2013 Çarşamba

iMesh
Bilgi
Güvenli şarkı ve klip indirme programı olan iMesh veri tabanında 15 milyondan fazla şarkıyı kullanıcılarına sunmaktadır. Yüzde yüz yasal bir program olduğu için şarkılar indirirken içiniz rahat olacaktır. Şarkılar orjinal yapımcısından lisanslı olarak yüksek kalitede ses ile yer almaktadır. İndirdiğiniz şarkılarda casus ve benzeri trojen gibi zararlı yazılımlar olmadığı için bilgisayarınızı güvende tutmaya devam edecektir.
iMesh sadece bir şarkı indirme programı olarka kalmayıp bir çok özelliğe de sahiptir. İndirmiş olduğu müzik ve video dosyalarını kendi medya oynatıcısında açarak oynatmayı sağlar. Ayrıca yüksek kalitede video için uygun codek olduğu için kasmadan izleyebilirsiniz. Kendinize bir şarkı listesi yaparak en sevdiğiniz müzikleri sırayla dinleyebilir ve tekrar ettirebilirsiniz. iMesh programı reklamsız olarak kullanıcıya en iyi müzik indirme deneyimi sunmaktadır.
indir
 
 
 iMesh İndir torrent,iMesh İndir gezginler,iMesh İndir full tek link,iMesh İndir bedava crack
 

0 yorum:

Yorum Gönder

 

Gezginler Oyun Indir,Oyun Hileleri Copyright © 2011 - |- Template created by O Pregador - |- Powered by Blogger Templates